علت روشن شدن چراغ قرمز پکیج چیست؟

علت روشن شدن چراغ قرمز پکیج چیست؟

علت روشن شدن چراغ قرمز پکیج چیست؟: بروی اکثر پکیج ها چراغ هایی تعبیه شده است که به رنگ سبز یا قرمز هستند. همان طور که می دانید قرمز نشانه خطر است . و وقتی چراغ پکیج شما به رنگ قرمز در می آید. نشانی از یک مشکل در پکیج شماست. در ادامه دلایل قرمز شدن چراغ پکیج را بررسی می کنیم . به شما ترفند هایی یاد می دهیم .تا اگر چراغ پکیج تان قرمز شد نگران نشوید.

اولین اقدام برای رهایی از چراغ چشمک زن قرمز ریست کردن دستگاه است. ممکن است دلیل قرمز شدن پکیج مشکلات نرم افزاری باشد. که با یک ریست مسئله حل می شود. اگر بعد از ریست کردن مشکل حل نشد و چراغ همچنان قرمز بود . بهتر است که با تکنسین متخصص تماس بگیرید. عیب یابی تخصصی پکیج کار هر فرد عادی نیست. و شما با دست‌کاری پکیج فقط مشکل را بیشتر خواهید کرد.

مهم ترین دلیل قرمز شدن چراغ پکیج

اکثر مشکلاتی که برای پکیج ها به وجود می آید قابل پیشگیری است شما با سرویس های دوره ای می توانید. از بروز مشکلات برای سیستم خود جلوگیری کنید. یکی از عوامل مهمی که باعث خرابی سیستم پکیج می شود رسوب لوله های پکیج است.رسوب لوله ها باعث احمال فشار بر پکیج می شو دو این تحمل فشار باعث خرابی برخی از قطعات پکیج می شود. که چراغ پکیج را قرمز می کند. شما می توانید با تماس با کارشناسان هندی من به صورت دوره ای سیستم خود را سرویس کنید. تا مشکلات بعدی برای پکیج شما پیش نیاید. در ادامه مطلب شما را با دلایل قرمز شدن پکیج های ایران رادیاتور و بوتان آشنا می کنیم. اگر می خواهید بدانید چرا پکیج سیستم شما قرمز می شود تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

برای تعمیر و نصب سیستم گرمایشی کلیک کنید

علت روشن شدن چراغ قرمز در پکیج ایران رایادتور

قبل از اینکه چراغ پکیج قرمز شود. چراغ سبز شروع یه چشمک زدن می کند. در زیر هر کدام از چراغ های پکیج عدد هایی از 30تا 80 وجود دارد. وقتی چراغی شروع به چشمک زدن می کند نشانه ایجاد خطا در پکیج هستند. که با بررسی آن می توان دلیل روشن شدن چراغ قرمز را فهمید.مهم ترین دلایل روشن شدن چراغ قرمز به دلایل زیر است.

کم بودن فشار آب پکیج

اگر فشار آب ورودی به پکیج کمتر از حد معمول باشد. سیستم روشن نمی شود و ممکن است چراغ قرمز نیز روشن شود.بهتر است قبل از هر کاری پمپ ساختان را بررسی کنید. انشعابات لوله ها را بررسی کنید که رسوب گرفتگی نداشته باشد.

جوش آوردن پکیج

یکی از دلایل قرمز شدن پکیج می تواندجوش آمدن پکیج باشد. معمولاً پکیج ها به دلیل گیرپاژبودن پمپ، مسدود بودن شیر رفت و برگشت، جرم گرفتن مبدل ثانویه ،کثیف بودن صافی و رسوب گرفتن بایپاس می تواند باعث جوش آوردن پکیج شود.

عدم تشخیص یا تشکیل شدن شعله

اگر منافذ خروج گاز آلوده باشد. و یا اینکه فاصله یون تا برنر تنظیم نشده باشد.باعث تشکیل نشدن شعله می شود. و چراغ پکیج به حالت قرمز در می آید.

بسته بودن شیر گاز ورودی

قطع بودن گاز و یا بسته بودن شیر ورودی باعث  می شوید وقتی پکیج را روشن می کنید چراغ آن قرمز نشان داده شود.

خرابی ای تی سی گرمایش و شیر ورودی آب

اگر ای تی سی خراب باشد. چراغ پکیج روشن می شود. که نیاز به تعمیرکار تعمیر پکیج باکسی دارید

خراب بودن پر شر سوئیچ دود

خراب بودن پرشر دود که باعث خروج دود از پکیج می شود یکی از ارور هایی است که چراغ پکیج را قرمز می کند.

علت روشن شدن چراغ قرمز در پکیج بوتان

روشن شدن چراغ قرمز در پکیج های بوتان مانند سایر پکیج ها به عوامل متعددی بستگی دارد. در ادامه مهم ترین دلایلی را که باعث روشن شدن چراغ قرمز در پکیج بوتان می شود را بیان می کنیم.

1.قطع شدن گاز وردی از ملموس ترین دلایلی است که موجب قزمز شدن چراغ در پکیج بوتان می شود.

2.قطع شدن برق پکیج های بوتان نیز از موارد شایع قرمز شدن چراغ می باشد.

3.سوختن برد کنترل پکیج نیز باعث قرمز شدن چراغ می شود. طوری که هیچ کار دیگری نمی توانید بکنید.

  1. خرابی فن دستگاه هم از مواردی است که چراغ پکیج را به حالت هشدار در می آورد.

6.کم شدن فشار بار دستگاه هم از عواملی است که چراغ پکیج را قرمز می کند.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید