مجموعه HandyMan به منظور انجام رسالت تعلیم و آموزش جوانان این مرز و بوم و همچنین ایجاد درآمد برای افراد جویای کار از تمام اقشار جامعه دعوت به عمل می‌آورد تا خدمتی هرچند کوچک برای سازندگی و ساخت جامعه انجام داده باشیم.

ما تعهد خود را با آموزش سیستم‌های مختلف و با ارائه مدرک معتبر و بین‌المللی به اتمام می‌رسانیم.

لازم به ذکر است کمپانی ما در بخش‌های پکیج، موتورخانه، پمپ، جوشکاری، لوله کشی و تمام شاخه‌های فنی ساختمانی به طور تخصصی به هنرجویان و همکاران گرامی آموزش می‌دهد.

با استخدام در این مرکز، بعد از آموزش و یا پیوستن به شرکت‌های معتبر ایران همچون ایران رادیاتور، بوتان و … آینده روشنی برای جوانان این مرز و بوم فراهم خواهیم کرد.

آموزش تعمیر و سرویس HandyMan ، شامل تعمیرات انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی می باشد و تمامی این آموزش ها را به کارآموزان می دهد.

مهارت هایی که در دوره های آموزشی به شما آموزش داده می شوند

متخصصان و کارشناسان هندی من تمامی مهارت های لازم در زمینه تعمیر و سرویس پکیج ، موتورخانه ، کولرگازی ، کولرآبی ، سیستم های تهویه و … را به کارآموزان آموزش می دهند. برخی از مهارت های کسب شده توسط کارآموزان ، شامل موارد زیر می باشند.

 • تسلط جامع بر سرویس و تعمیرات انواع پکیج دیواری
 • تسلط جامع بر نحوه عیب یابی کولرهای گازی و تعمیرات انواع قطعات آن
 • توانایی باز و بسته کردن تمامی سیستم های گرمایشی و سرمایشی و آشنایی کامل با تمامی قطعات آنها
 • تسلط جامع بر چگونگی عیب یابی کولرگازی های اینورتر و تعمیرات انواع قطعات آن
 • تسلط کامل بر عیب یابی داکت اسپیلت و نحوه تعمیر آنها ( آموزش تعمیر و سرویس HandyMan )
 • توانایی شارژ کردن گاز کولرگازی های عادی و اینورتر
 • تسلط جامع بر سرویس و تعمیرات انواع آبگرمکن های دیواری قدیمی و جدید
 • توانایی تعمیرات انواع بردهای الکترونیکی سیستم های گرمایشی و سرمایشی
 • تسلط جامع بر تعمیر مشعل گازی به بهترین نحو
 • توانایی جوشکاری با هوا گاز لوله های مسی و عوض کردن شیر برقی
 • و …

این ها فقط بخشی از مهارت هایی است که شما در پایان دوره های آموزشی این مجموعه ، فرا می گیرید.

مزایای گذراندن دوره های آموزش تعمیر و سرویس HandyMan

با توجه به شرایط کنونی جامعه و افزایش نرخ بیکاری ، باید به فکر یادگیری مهارت های گوناگونی بود که بازار کار خوبی داشته باشند. شانس استخدام در کارخانه ها و شرکت ها بدون داشتن هیچگونه مهارتی ، آنچنان بالا نیست. در صورتی که شما افراد جویای کار به یادگیری مهارت های مفیدی مانند تعمیرات سیستم های گرمایشی و سرمایشی اقدام کنید ، شانس زیادی برای استخدام در شرکت های بزرگ و معتبر دارید.

همچنین می توانید در صورت فراهم بودن شرایط ، به ایجاد کسب و کاری برای خود در این زمینه اقدام کنید. لذا بهتر است فرصت را از دست ندهید و از همین لحظه برای ثبت نام در دوره های آموزشی HandyMan اقدام کنید.

بازار کار شغل تعمیرات سیستم های گرمایشی سرمایشی

قبل از ثبت نام در دوره های آموزش تعمیر و سرویس HandyMan ، بد نیست که با بازار کار این مشاغل آشنایی داشته باشید. توجه داشته باشید که بازار کار تعمیرات این سیستم ها ، همیشه روی پر رونق است. زیرا تمامی ساختمان های مسکونی ، اداری ، تجاری و … به سیستم های گرمایشی و سرمایشی نیازمند می باشند. شاید مشاغل بسیاری مانند پوشاک ، ساختمان سازی ها ، تولیدات مبلمان و … از رونق بیافتند. اما تعمیرات سیستم های گرمایشی و سرمایشی از نیازهای اصلی جامعه به حساب می آیند. لذا بازار کار این شغل همواره خوب بوده و خواهد بود. پس با خیال راحت در دوره های آموزش تعمیر و سرویس HandyMan شرکت کنید.

 • مجدداً تأکید می کنیم که نیاز مردم به تعمیرات انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی ، یک نیاز موقتی نیست و در آینده به همین منوال ادامه دارد. اگر به دنبال داشتن شغلی پردرآمد با بازار کار همیشگی هستید ، این شغل را انتخاب کنید.

یک تعمیرکار سیستم های گرمایشی سرمایشی باید چه مهارت هایی داشته باشد ؟

افرادی که قصد ورود به این حرفه را دارند باید بدانند که این حرفه بسیار تخصصی بوده و تعمیرات نادرست دستگاه های مشتری ، عواقبی را به همراه دارد. لذا ضرورت دارد در یک مرکز آموزشی معتبر به گذراندن دوره های لازم برای تعمیرات سیستم های گرمایشی سرمایشی ، ثبت نام کنند. آموزش تعمیر و سرویس HandyMan ، تمامی مهارت های لازم و موردنیاز یک تعمیرکار یا تکنسین را به صورت کامل و جامع به هنرجویان و کارآموزان ، آموزش می دهد.

یک تعمیرکار باید بتواند تعمیرات تمامی سیستم ها از برندهای گوناگون مانند تعمیر پیکج باکسی ، ایران رادیاتور و … را انجام دهد. با قطعات تمامی سیستم های گرمایشی سرمایشی ، آشنایی کاملی داشته باشد. تعمیرکار باید دقت و حوصله فراوانی داشته باشد تا تعمیرات و سرویس دستگاه ها را به بهترین صورت ممکن انجام دهد. هر چه دایره ی تسلط شما برای تعمیر سیستم های گوناگون وسیع تر باشد ، درآمد شما بیشتر است.