مجموعه HandyMan در بخش خدمات به دو بخش تقسیم می‌شود:

بخش اول کارشناسی برای نصب سیستم‌های گرمایشی و سیستم‌های سرمایشی

در این بخش، خدماتی شامل خرید و فروش سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، کارشناسی و برآورد هزینه‌های سیستم‌های پکیج، استخر، سونا، جکوزی، لوله کشی، آب و گاز و … و همچنین کارشناسی  و برآورد هزینه‌های سیستم‌های کولر گازی، داکت‌اسپلیت و کولرآبی و … انجام می‌دهیم.

بخش دوم خدمات سیستم‌های گرمایشی و سیستم‌های سرمایشی

در این بخش، خدماتی شامل تعمیر پکیج، موتورخانه، مشعل، دیگ، لوله‌کشی و …  و همچنین خدماتی شامل تعمیر انواع کولرهای آبی و گازی و داکت‌اسپلیت

تمامی خدمات به صورت شبانه‌روزی (حتی روزهای تعطیل) با نرخ مصوب و فاکتور معتبر ارائه می‌شود و همچنین گارانتی سرویس و بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت مشتری از سرویس را به همراه خواهد داشت.

بدیهی است که کارشناسان و مشاوران ما تا جای ممکن سعی می‌کنند بدون نیاز به حضور در محل مشکلات شما را به صورت تلفنی و با راهنمایی حل کنند.

نصب و تعمیر سیستم های گرمایشی سرمایشی از انواع خدمات HandyMan است که به بهترین نحو ممکن توسط این مجموعه صورت می گیرد.

نصب و تعمیر انواع پکیج

پکیج یکی از تجهیزات گرمایشی می باشد که امروزه در اکثر ساختمان ها برای گرمایش و تأمین آب گرم ساختمان استفاده می شود. نصب درست پکیج از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. در صورتی که پکیج به درستی نصب نشود ، عملکرد درستی نخواهد داشت. مشکلات رایج پکیج شامل گرم نکردن آب مصرفی ، روشن نشدن دستگاه ، خاموش شدن ناگهانی دستگاه ، نشت پکیج ، یخ زدگی لوله های پکیج ، سروصدای بالای دستگاه ، خاموش ماندن شمعک و چراغ پیلوت و … می باشند. رفع تمامی این مشکلات توسط HandyMan انجام می شود.

تعمیرات موتورخانه و شوفاژ

تعمیر موتورخانه و شوفاژ ، یکی از انواع خدمات نصب و تعمیر سیستم های سرمایشی گرمایشی می باشد که توسط HandyMan به خوبی انجام می شود. خرابی موتورخانه و شوفاژ مشکلات زیادی را در ساختمان بوجود می آورد. کار نکردن پمپ ، صدای غیرعادی پمپ شوفاژ ، نشتی دیگ موتورخانه ، سوراخ شدگی کلکتور ، نشتی لوله های رفت و برگشت ، سوراخ شدن منبع دوجداره و … از مشکلات رایج موتورخانه می باشند. رفع این مشکلات باید توسط کارشناسان و تکنسین های با تجربه و حرفه ای صورت بگیرد.

نصب و تعمیرات کولرهای آبی

یکی دیگر از مواردی که در خدمات نصب و تعمیر سیستم های گرمایشی سرمایشی هندی من ارائه می گردد ، نصب و تعمیر کولرهای آبی می باشد. گرم بودن باد کولر آبی ، روشن نشدن کولر ، استشمام بوی سوختگی از کولر ، کار نکردن پمپ آب کولر ، سوختگی موتور ، خاموش شدن ناگهانی کولر و … از مشکلات رایج کولر آبی می باشند. نصب صحیح کولر آبی از اهمیت زیادی برخوردار است. کولر آبی باید در مکانی نصب شود که در معرض مستقیم آفتاب نباشد و بیشترین بازدهی را داشته باشد.

نصب و تعمیرات انواع کولرهای گازی

کثیفی فیلتر ، خنک نکردن محیط ، نشت آب از کولرگازی ، خرابی برد الکتریکی ، رسوب گرفتن لوله های داخلی ، خرابی سیم کشی ها ، صدای زیاد کولرگازی ، خرابی ترموستات ، کار نکردن فن های داخلی کولر گازی ، روشن نشدن سیستم تهویه مرکزی و … از مشکلات متداول کولرگازی می باشند. نصب کولر گازی باید در مکانی صورت بگیرد که فاصله مناسبی از سقف داشته باشد. همچنین محل نصب باید در مکانی باشد که بیشترین بازدهی را داشته باشد و محیط اصلی مانند سالن پذیرایی و … را خنک کند. لذا باید نصب کولرگازی را به مراکزی که خدمات نصب و تعمیر سیستم های گرمایشی سرمایشی را انجام می دهند ، سپرده شود.

نصب و تعمیر داکت اسپلیت

یکی دیگر از انواع کولرهای گازی ، داکت اسپلیت می باشد. داکت اسپلیت یکی از برترین سیستم های سرمایشی می باشد که امروزه در اکثر ساختمان های اداری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. استشمام بوی نامطبوع از کولرگازی ، سروصدای بالای دستگاه ، چکه کردن آب از داکت اسپلیت ، گرم بودن باد داکت اسپلیت ، کاهش پرتاب باد داکت اسپلیت ، روشن نشدن دستگاه ، پرتاب آب از دستگاه ، یخ زدگی یونیت داخلی ، خرابی ریموت کنترل و … از رایج ترین مشکلات مربوط به داکت اسپلیت می باشند. کارشناسان و تکنسین های HandyMan قادر هستند تمامی این مشکلات را در کوتاهترین زمان ممکن برطرف نمایند.

هزینه نصب و تعمیر سیستم های گرمایشی سرمایشی

هزینه نصب و تعمیر این تجهیزات با توجه به نوع سیستم شما و نوع مشکل پیش آمده برای آن ، متفاوت می باشد. اما در مجموع این هزینه ها شامل هزینه ایاب و ذهاب ، هزینه قطعات تعویضی و هزینه اجرت تعمیرکار یا نصاب می باشد. مراکز تعمیراتی زیادی وجود دارند که نرخ قطعات تعویضی را بالاتر حساب می کنند و از تعویض قطعات تجهیزات نیز سود می برند. اما HandyMan هیچگونه هزینه اضافی از مشتریان عزیز دریافت نمی کند.

شعار این مجموعه ، مشتری مداری و حفظ حق و حقوق مشتری می باشد. برای نصب و تعمیر سیستم های گرمایشی سرمایشی خود ، با این مرکز تماس بگیرید. پس از گذشت مدت زمان کوتاهی از ثبت سفارش تعمیر یا نصب ، کارشناسان با شما تماس می گیرند و اطلاعات لازم را دریافت می کنند و هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین را انجام می دهند.